Defne Joy Foster Biyografi Hayatı

Reklamlar

Defne joy foster Biyografi defne joy foster Hayatı – defne joy foster kimdir; Defne joy foster ile ilgili bilgileri bulacağınız bu sayfamızda kısaca hayat hikayesinden bahsedeceğiz. Buyrun;

Annesi Türk, babası Amerikalı olan Defne Joy Foster, ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulu’nda okudu. 2008′de İlker Yasin Solmaz ile evlendi ve bu evlilikten 13 Haziran 2009′da Can Kılıç adında bir oğlu oldu.

İlk olarak Kral TV’de ekran başına geçen Foster, daha sonra çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu yaptı. Ardından dizi oyunculuğuna başladı. Uzun bir süre “Sihirli Annem” adlı dizide “Eda” karakterini canlandırdı.

Reklamlar

Oyunculuğun dışında bir süre tekrar program sundu. Tv8′de yayınlanan “Bir İş İçin Lazım” adlı programı Cemil Büyükdöğerli ile birlikte sundu. Bunun dışında bir TRT programı olan “Çeyiz Şov”u sundu, NTV’de “Yeşil Ekran” kuşağında da sunuculuk yaptı.

Son olarak Acun Ilıcalı’nın sunup, yapımını üstlendiği “Yok Böyle Dans” adlı programa yarışmacı olarak katılmış ve geçen hafta yapılan oylama sonrası programa veda etmişti.

Reklamlar

About the author

bizsohbet

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir