Chat Yaparken Tanıştığı Kişi Fuhuşa Sürükledi

Artık böyle haberleri çok fazla duymaya başladınız biliyorum evet çünkü internet hayatımıza girdiğinden beri sosyal paylaşım sitelerinde bu tür olaylar çok fazla olmaya başladı. Çoluğunu çocuğunu bırakıp başka kişilerle kaçanlar mı dersin evinden kaçıp tanıştığı kişiye gidenler mi dersin ne ararsan var. Bu olayımızda da değişik ve yine kötü biten bir sonuçla karşı karşıyayız.

İddiaya göre, Çukurova Üniversitesi’nde okuyan N.C., vakit geçirmek için üye olduğu sosyal paylaşım sitesinde Adanalı 27 yaşındaki S.H. adındaki kadınla tanıştı. Kısa süren sohbetin ardından N.C. , S.H. ve 26 yaşındaki kocası T.H. adındaki işsiz gençle bir kafeteryada buluşup yüz yüze görüştü.

Arkadaşlıklarını ilerletip samimi olduğu S.H.’nin akşam yemeği davetini kabul eden N.C. genç çiftin evine gitti. Yemek sırasında genç kızın içkisine Türk Sineması’nın unutulmaz oyunca Nuri Alço’nun gibi ilaç atıp uyutan çift, çıplak görüntülerini kameraya kaydetti. Ayıldıktan sonra N.C.’ye çektikleri özel görüntülerin kopyasını izleten çift, genç kızın parayla girilebilen sitelere sahte isimle hesap açıp, kamera karşısında striptiz yapmasını istedi. Teklifi kabul etmemesi halinde uykudayken çekilmiş görüntülerinin internette yayınlayacağını söyleyen T.H., para da kazanabileceğini belirtip N.C.’yi ikna etti.

İnternet üzerinden 3 ayrı siteye N.C.’nin striptiz yaparken çekilmiş görüntülerini yükleyen T.H., 3 yıl boyunca genç kızı kullanarak para kazandı. Ayda 10 bin liranın üzerinde para kazanan T.H., N.C.’ye ise 300 lira verdi. N.C.’den daha fazla yararlanmak isteyen T.H., internet üzerinden N.C’yi erkeklere pazarlamaya başladı. Bir yıl boyunca T.H.’nin bulduğu paralı müşterilerle buluşup fuhuş yapan N.C., zanlının elinden kaçarak Asayiş Şube Müdürlüğü’ne sığındı. N.C.’nin şikayeti üzerine harekete geçen Ahlak, Gasp ve Bilişim Suçlarıyla Mücadele Büro Amirliği ekipleri, T.H.’nin 3 ayrı internet sitesi kurup, sitelerinde tanıttığı kadınları, iş adamları için para karşılığında, kamera karşısında soyundurduğunu ve buna karşılık veren iş adamlarının görüntülerini de kaydederek şantaj yaptığını tespit etti.Yapılan incelemede T.H.’nin eyi S.H.’yi de internet üzerinden çıplak halde erkekler göstererek para kazandığı da ortaya çıktı. Harekete geçen ekipler, zanlı T.H’yi fuhuşta kullandığı iddia edilen bir evde gözaltına aldı.

Emniyet Müdürlüğü’ndeki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen T.H. tutuklanırken, karısı S.H. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Polis, bilgisayar kayıtlarını ve ele geçirilen CD’leri inceleyerek T.H.’nin şantaj yaptığı müşterilerine ulaşmaya çalışıyor.

About the author

bizsohbet

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir